1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Nieuws

  • OMITB s5 te zien vanaf begin september

    OMITB s5 te zien vanaf begin september

    Datum: 13/08/2025


    Leven in het New Yorkse appartement complex “The Arconia” blijkt veel gevaarlijker dan je zou denken. Gelukkig zijn daar Charles, Oliver en Mabel die er hun werk van hebben gemaakt maken om de moorden die er plaatsgrijpen op te lossen.
    Na het vierde seizoen dat zich hoofdzakelijk afspeelde in Los Angeles, keren we met seizoen vijf, dat bij ons in première gaat op Disney+ op 9 september, terug naar het vertrouwde New York City.

    Nadat hun geliefde portier, Lester, onder verdachte omstandigheden overlijdt, weigeren Charles, Oliver en Mabel te geloven dat het een ongeluk was. Hun onderzoek voert hen naar de schimmige uithoeken van New York en daarbuiten — waar het trio een gevaarlijk web van geheimen onthult dat machtige miljardairs, ouderwetse maffiosi en de mysterieuze bewoners van de Arconia met elkaar verbindt. Het trio ontdekt een diepere kloof tussen hun legendarische stad, waarvan ze dachten dat ze die kenden, en het nieuwe New York dat om hen heen ontstaat — een stad waarin de oude maffia vecht om de controle te behouden terwijl nieuwere, nog gevaarlijkere spelers opkomen.

    Naast vertrouwde gezichten als Steve Martin, Martin Short, Selena Gomez en Meryl Streep, vinden we in dit seizoen ook bekende namen als Christoph Waltz, Bobby Cannavale, Renée Zellweger, Dianne Wiest, Beanie Feldstein en Téa Leoni terug.

    Kijk hier naar de trailer


  • Naar het overzicht van nieuwsitems